چقدر طول می‌کشد تتر به کیف پول ارسال شود؟


رضا 26 دی 1401 7 دقیقه مطالعه
چقدر طول می‌کشد تتر به کیف پول ارسال شود؟

تتر یک استیبل کوین متصل شده به قیمت دلار است. قیمت تتر  1 دلار است و طراحی آن به گونه‌ای است که همیشه باید قیمت 1 دلاری خود را حفظ کند. برای آشنایی بیشتر با تتر می‌توانید از این لینک استفاده کنید.

در صورتی که با تتر آشنا شده باشید، در این مقاله درباره زمان تراکنش‌های تتر، تعداد تاییدهای مورد نیاز از شبکه و کارمزدهای آن بحث خواهیم کرد. در ادامه با ما همراه باشید.

 

تراکنش‌های تتر چقدر طول می‌کشند؟

زمان انجام تراکنش تتر، مقدار زمان مورد نیاز برای ارسال تتر از یک آدرس به آدرس دیگر است. چون تتر از از زیرساخت ارزهای دیجیتال موجود استفاده می‌کند، زمان تراکنش موفق تتری نیز به پلتفرم و شبکه تتری که از آن استفاده می‌کنید بستگی دارد. تراکنش‌های تتر از شبکه اومنی (بیت کوین) معمولا به ایجاد 6 سطح بلاکی که هر کدام تقریبا 10 دقیقه و روی هم رفته تقریبا 60 دقیقه نیاز دارد. تراکنش‌های تتر با استفاده از پلتفرم و شبکه اتریوم معمولا به 20-30 سطح ایجاد شده بلاکی که هر کدام حدودا 15 ثانیه و جمعا 5-7.5 دقیقه طول می‌کشد، نیاز دارد.

 

تراکنش‌های تتر

تراکنش‌های تتر

 

در حالت کلی بر اساس شبکه‌ای که تتر را ارسال یا دریافت می‌کند، زمان تایید و دریافت نیز متغیر خواهد بود. همچنین در صرافی‌های مختلف، واریز تتر به کیف پول صرافی، معمولا نیازمند زمان بیشتری از حد عادی دارد که به دلیل تعداد تاییدهای شبکه مورد نیاز برای معتبر خوانده شدن ارز دریافتی است.

 

تعداد تاییدهای مورد نیاز شبکه برای تراکنش تتری چند تا است؟

برای انجام یک تراکنش موفق و غیر قابل تغییر، به تعداد سطوح بلاک بیشتری نیاز است. این‌ها با عنوان تاییدهای شبکه شناخته می‌شوند. همانظور که گفته شد، تتر بر پایه سایر ارزهای دیجیتال و شبکه‌های بلاکچینی آنها ایجاد شده است، بنابراین تعداد تاییدهای مورد نیاز شبکه، برای تتر روی آن بلاکچین نیز صدق می‌کند. برای مثال، پروتکل امنی بیت کوین، به 6 تایید شبکه نیاز دارد. این برای سایر شبکه‌های دیگر نیز صدق می‌کند.

 

شبکه تتر چیست؟

تتر روی شبکه‌هایی که از قبل وجود دارند، ساخته شده است. شبکه‌های بلاکچینی یک اتصال بین نودها (گره، اتصال دهنده) است. در بیشتر موارد این اتصالات غیرمتمرکز و همتا به همتا هستند و می‌توانند تراکنش‌ها پردازش و اعتبارسنجی کنند. در شبکه‌های کامل غیرمتمرکز، هر کس از هر جایی می‌تواند نود خود را اجرا و به شبکه بپیوندد و گاها یک کارمزد نیز برای ماین یا استیکینگ نیز دریافت می‌کند.

 

خرید تتر

با استفاده از صرافی‌های متمرکز می‌توانید تتر مورد نیاز خود را در شبکه‌ای که به آن نیاز دارید خریداری کنید. همچنین در صرافی‌های غیرمتمرکز می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را تبدیل کنید. در صرافی بیت برگ شما می‌توانید همه این کارها را در فرایندی کاملا ساده انجام دهید. همچنین این صرافی هیچ ارز دیجیتالی از شما را نگهداری نمی‌کند و مستقیما به کیف پول شما واریز می‌شود.

برچسب‌ها :