تتر و بهترین کیف پول برای نگهداری آن


Sahar 20 دی 1401 دقیقه مطالعه
تتر و بهترین کیف پول برای نگهداری آن

تتر بزرگترین استیبل کوین دلاری در بازار ارز دیجیتال است. قیمت دلاری تتر ثابت و قیمت ریالی آن به دلار وابسته است. برای نگهداری تتر نیز مانند سایر ارزهای دیجیتال، به یک کیف پول نیاز دارید. ما در این مقاله به بررسی بهترین کیف پول تتر خواهیم پرداخت.

تتر در ابتدا بر روی پلتفرم اومنی و شبکه بیت کوین عرضه شد. بعدها این استیبل کوین بر روی شبکه‌های اتریوم، ترون، ایاس و… نیز منتشر شد. شما در بیت برگ می‌توانید از 5 شبکه تتر دریافت کنید. شبکه‌های پشتیبانی شده توسط بیت برگ در زمان انتشار این مقاله TRC20، BEP2، Polygon، BEP20 و ERC20 هستند. توکن‌های شبکه اتریوم ERC20، شبکه ترون TRC20، شبکه بایننس BEP2، شبکه اسمارت چین هم BEP20 هستند.

 

از چه شبکه‌ای برای تتر استفاده کنیم؟

بنا به نیاز خود می‌توانید از انواع شبکه‌ها برای خرید و فروش و نگهداری تتر استفاده کنید. اما نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که در صورت خرید تتر از شبکه‌ای به خصوص، باید از کیف پول و آدرسی منحصر به آن شبکه استفاده کنید. به عنوان مثال اگر قصد خرید تتر روی شبکه ترون را دارید، باید کیف پول ترونی داشته باشید. همچنین برای انتقالات نیز باید توجه کنید که حتما آدرس‌های مبدا و مقصد از یک شبکه باشند.

 

بهترین کیف پول‌ها برای نگهداری تتر

اگر تا اینجا همراه ما بودید، قطعا متوجه شدید که چه چیزهایی را باید برای هولد کردن تتر رعایت کنید. اکنون به معرفی چند کیف پول برای نگهداری تتر خواهیم پرداخت.

 

کیف پول تراست ولت (Trust Wallet)

تراست ولت یک کیف پول چند شبکه‌ای است که برای پلتفرم‌های موبایل اندرویدی و IOS طراحی شده است. همچنین به تازگی نسخه اکستنشن کروم و افزونه موزیلای آن نیز منتشر شده است. از این کیف پول می‌توانید در چند شبکه مختلف تتر دریافت کنید. فقط توجه داشته باشید، آدرس تتر مخصوص شبکه‌ای که می‌خواهید با آن کار کنید را درست انتخاب کنید.

 

تراست ولت برای تتر

تراست ولت برای تتر

 

کیف پول کوینومی

کیف پول کوینومی یکی از بهترین کیف پول‌ها برای نگهداری تتر است. چرا که از اکثر شبکه‌های تتر پشتیبانی می‌کند. این کیف پول امنیت بالایی دارد و کار با آن نیز ساده می‌باشد.

 

کیف پول کوینومی

کیف پول کوینومی

 

کیف پول اتومیک

اتمیک نیز از کیف پول‌هایی است که امنیت را پیشه کار خود کرده است و اهمیت بالایی به غیرمتمرکز بودن می‌دهد. این کیف پول نیز رابط کاربری ساده‌ای دارد و پلتفرم‌های مختلف می‌توانند به راحتی با این کیف پول تعامل داشته باشند. همچنین، اتمیک برای نگه داشتن تتر گزینه مناسبی است، چرا که امکان نگهداری از بیش از 300 ارز دیجیتال دیگر را نیز ارائه می‌دهد.

 

کیف پول اتمیک

کیف پول اتمیک

 

کیف پول Exodus

کیف پول Exodus یکی از اولین کیف پول‌هایی است که نسخه دسکتاپ آن نیز موجود است. این کف پول نیز همانند کیف پول‌های معرفی شده دیگر، امنیت بالایی دارد. کیف پول Exodus برای سیستم‌عامل‌های ویندوز، مک و لینوکس موجود است و برای کسانی که بیشتر با  دسکتاپ کار می‌کنند، گزینه مناسبی برای هولد کردن تتر است.

 

کیف پول Exodus

کیف پول Exodus

برچسب‌ها :